Producenci

SEO

Horiver-TR - Tablice lepowe niebieskie małe 10 sztuk

Horiver-TR - Tablice lepowe niebieskie małe 10 sztuk

Biologiczna ochrona roślin jest ściśle powiązana z monitoringiem. Kluczem do sukcesu jest wczesne wykrycie szkodnika. Pomóc w tym mogą tablice lepowe.

Więcej szczegółów


21,00 zł brutto

 
   

30 inne produkty z tej samej kategorii:

Prawidłowo przeprowadzony monitoring jest podstawą zintegrowanej ochrony roślin. Dostarcza on bowiem informacji z jakimi szkodnikami musimy walczyć, jaka jest ich ilość i gdzie znajdują się ich największe skupiska. Uzyskanie takich informacji pozwala na podjęcie odpowiednich kroków w stronę biologicznej ochrony roślin.

Tablice lepowe doskonale sprawdzają się w uprawie pod osłonami, w domach, sadach i działkach. Owady są wabione przez intensywne kolory tablic. Horiver niebieski jest stosowany do wykrywania i zwalczania wciornastków, ziemiórek. 

W celu wykrycia owadów zaleca się umieszczenie 1 tablicy na 50 mkw. Jeżeli używamy tablic do zwalczania szkodników, wówczas umieszczamy 1 tablicę na 20 mkw.

Opakowanie zawiera 8 tablic powlekanych dwustronnie, oraz 2 tablice powlekane jednostronnie o wymiarach 25x10cm. Nadruk na kartce ułatwia liczenie owadów.

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.