Producenci

SEO

Nawozy Mamy 79 produkty.

Niewiele osób, które uprawiają rośliny ma do dyspozycji tak urodzajną ziemię, że może obyć się bez nawozów.
Rośliny ozdobne posadzone w skrzynkach balkonowych lub małych doniczkach również wymagają zasilania. Tak dokarmiane cieszą oko swoim wyglądem, kwitną długo i obficie. Inter-Plant oferuje swoim klientom szeroki wybór nawozów - sztucznych, naturalnych i ekologicznych.
Niezmierną popularnością cieszy się nawóz najbardziej naturalny z naturalnych - obornik: kurzy i bydlęcy. Można kupić go w kilku postaciach - mokry, suchy i granulowany. Coraz większą popularność zdobywają również nawozy naturalne oparte na kwasach humusowych, w tym najpopularniejszy biohumus. Uznanie klientów mają też aktywatory wzrostu , takie jak "Brunatne Złoto Ziemi" i mykoryza.
Często spotykamy się z pytaniem czy nawozy sztuczne nie są szkodliwe w uprawach roślin jadalnych. Naszym zdaniem ich zastosowanie jest w wielu przypadkach koniecznością - zwłaszcza jeżeli dana roslina ma szczególne wymagania glebowe, a gleba jest uboga w któryś z pierwiastków. Nawozy sztuczne wykorzystane w odpowiednim do nawożenia okresie i w zalecanych dawkach są bezpieczne dla późniejszych konsumentów owoców i warzyw.
Mamy nadzieję, że oferta nawozów sklepu Inter-Plant spełni Państwa oczekiwania.