Producenci

SEO

W roku 2007 odwiedziliśmy Międzynarodowe Targi Ogrodnicze w Essen /IPM 2007/, które są największą europejską imprezą w branży ogrodniczej.

Firma

 

Kilka lat temu ukończyliśmy studia na Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecnie: Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu). Wtedy zrodziła się idea połączenia zainteresowań i wiedzy z pracą zawodową. Tak powstało Centrum Ogrodnicze INTER plant.

W jego funkcjonowanie włożyliśmy cały nasz entuzjazm. Ciągle rodzą się w nas nowe pomysły, które staramy się wcielać w życie. Dlatego w każdym sezonie nasze Centrumwygląda inaczej.

Działalność

 

Jesteśmy firmą, która w specyficzny sposób podchodzi do każdego klienta. Dzieje się tak dlatego, że łączy nas pasja, miłość do przyrody i umiłowanie piękna. Posiadamy fachową wiedzę, którą chętnie "sprzedajemy".

Jesteśmy na bieżąco z nowymi trendami w dziedzinie ogrodnictwa i staramy się wprowadzać je zarówno w Centum Ogrodniczym, jak i w ogrodach, które projektujemy i realizujemy. Inspirację czerpiemy u źródeł, uczestnicząc w euroejskich targach i wystawach.